• "Vianoce pre seniorov" - zbierka

• Milí rodičia a priatelia školy, pridajte sa do našej „Jánošovskej zbierky“

„Vianoce pre seniorov“

Potešme aj tieto Vianoce seniorov zo Zariadenia opatrovateľskej služby „Denný stacionár“ z Dolného Kubína. Vyčarme tak úsmev a zahrejme pri srdci nezištným činnom.

Naplňme spolu jednu darčekovú krabicu, napríklad:

• niečím voňavým (sprchovací gél, šampón, tekuté mydlo...)
            • niečím papierovým (vreckovky, toaletný papier, kuchynské utierky...)
            • niečím na čítanie, modlenie (krížovky, časopis, kniha, ruženček na modlenie...)
            • niečím na jedenie (keksy, cukríky, čokoláda, káva, čaj...)
            • ​​​​​​​niečo pre zdravie - vitamíny, šumivé magnézium
            • niečím na pamiatku (pohľadnica, hrnček, ponožky, drobnosť čo poteší...)

Uvedené darčeky môžete nosiť do zborovne školy do 15.12.2023.              Ďakujeme 😊